Vill du göra en felanmälan?

Har ett fel uppstått i en av våra fastigheter?
Gör en felanmälan så hjälper vi dig.

Kontorslandskap hos Gavlefastigheter

Kundservice

Telefonnummer:
026-17 82 60
E-post:
info@gavlefastigheter.se
Öppettider:
Vardagar: 07:00 – 16:00

Besöksadress
Gavlefastigheter
Kungsbäcksvägen 54
802 67 Gävle

Vår ledningsgrupp

VD
Per-Arne Vahlund
E-post: per_arne.vahlund@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 73 40

Vice VD/HR-chef
Karin Ålander
E-post: karin.alander@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 82 21


Digitaliseringschef
Susanne Blomdahl
E-post: susanne.blomdahl@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 84 20

Ekonomichef
Efwa Henriksson
E-post: efwa.henriksson@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 82 70

Fastighetschef
Annie Savela
E-post: annie.savela@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 80 36

Kund- och kommunikationschef
Alexandra Wachsmann
E-post: alexandra.wachsmann@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 89 45

Planering- och projektchef
Cecilia Öhlén
E-post: cecilia.ohlen@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 82 57

VD- och styrelsesekreterare

Karin Pethman Estliden
E-post: karin.pethman_estliden@gavlefastigheter.se
Telefonnummer: 026-17 95 93